Nebude-li uvedeno jinak, jsou všechny fotografie a texty mou tvorbou a vztahuje se na ně autorský zákon.
Zákaz kopírování. © J. Štěpničková

Nový začátek ...

18. října 2014 v 13:20 | Jana Š |  Novinky
Ahoj.
Než se více rozepíši co chystám s tímto blogem, chci moc poděkovat všem stálým návštěvníkům a návštěvnicím a především všem připěvatelkám.
Nebýt vás, nejspíš by tento web už přibližně půl roku neexistoval, neboť blog.cz mi poslal email, že tento blog zruší, kvůli mé neaktivitě. Ale vzhledem k oblíbenosti u návštěvníků, zůstal funkční.

V poslední době jsem hodně přemýšlela o tom, co s tímto webem podniknout. Zda ho zcela zrušit, předat některé ze stálých přispěvatelek/komentátorek nebo ho zrušit s tím, že bych rubriku opustili nás převedla na můj druhý web Crazyafoto.blog.cz, který je věnovaný mému jorkšírovi Crazymu a akcím, kterých se účastníme.

Po dlouhém rozhodování jsem se nakonec rozhodla web nechat s malou změnou. Tou je, že se pokusím na každý den v roce přednastavit "profil" jednoho dostihového koně avšak pouze těch, jejichž fotografii mám vlastnoručně vyfocenou. Nebudou tu tedy jen fotky koní, kteří již běhají po nebeských pastavinách, ale všech A1/1, které jsem kdy při focení v Chuchli potkala.

Profil bude vždy obsahovat jméno koně, datum narození, případně úmrtí, a fotografii.
Klisny a hřebci, kteří jsou v chovu budou mít vprofilu uvedená hříbata - všechny, která se mi podaří dohledat, což je zvláště u hřebců poměrně obtížné.

Pokud o koni budu vědět něco bližšího, také to k němu napíši. Čímž na vás mám jednu prosbu. Pokud o koni, jehož porfil tu bude, budete vědět něco více - jestli je v důchodu, věnuje se parkuru, rekreaci ..., zda byste to mohli uvést do komentáře a já to doplním.

Někteří koně budou mít obvzlášť podrobný porfil s více fotografiemi - a to ti, kteří mě nějakým způsobem zaujali a mám je nejraději :-)

Heretic - můj nejoblíbenější plnokrevník, aktuálně působící jako plemeník v plemené knize anglického plnokrevníka, slovenského teplokrevníka a koní kinských. Se žlutými klisnami dává žlutá hříbata.
Jedno z jeho A1/1 hříbat - Ladislav - již běhá dostihy. Ze tří startů má zatím jedno třetí místo a příští neděli poběží po čtvrté.
Hereticův profil bude zveřejněn 23.10.2014 ve 22:31.
zabzikrajče.net
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama