Nebude-li uvedeno jinak, jsou všechny fotografie a texty mou tvorbou a vztahuje se na ně autorský zákon.
Zákaz kopírování. © J. Štěpničková

Novinky

Nový začátek

19. března 2019 v 16:03 | Jana Š
Před sedmi lety jsem založila tento blog s tím, že zde budu zveřejňovat své fotografie.
Od té doby prošel řadou změn. Nejprve, zde byly fotografie všech mých oblíbených témat. Následovalo zaměření na dostihové koně, kteří již běhají po nebeských pastvinách.
Pak jsem vkládala fotky všech dostiháků, co jsem fotila. Vyskotavala jsem se tu však stále méně až jsem v roce 2015 přestala příspívat zcela.
Nyní jsem se rozhodla, s úderem prvního dubna, web rozjet znovu a to se zaměřením na fotografování zvířat v zoologických zahradách i volně žijících.
Příspěvky plánují od dubna každou středu, možná i častěji.
Fotografie budou převážně z pražské zoo, nicméně jsem již navštívila i zoo Hluboká, Dvorce, Liberec, Ústí, Vyškov a Ostrava, takže se zde najdou fotky i z těchto míst.

Nemám problém s použitím fotografií pro nekomerční účely (soukromé weby, Wikipedie, bakalářské či diplomové práce, školní projekty apod.,) bude-li u nich uvedené jméno Jana Štěpničková a tam, kde je to možné i odkaz na můj blog.

Vítám Vás

21. ledna 2012 v 16:27 | Jana Š
Vítám Vás na mé webové stránce, kde bych Vám ráda představila svoji fotografickou tvorbu.
Najdete zde především fotografie zvířat, květin a krajin, neboť tato tématika je mi nejbližší.

Mé fotografie nejsou dokonalé a uvědomuji si to. Budu ráda, pokud k nim napíšete své postřehy, ale uchýlíte-li se ke kritice, byla bych ráda, kdyby byla slušná a kdyby jste mi zároveň poradily, jak ten nedostatek odstranit.
Přece jen, kritizovat umí každý, ale ať je ta kritika alespoň konstruktivní.

 
 

Reklama