Nebude-li uvedeno jinak, jsou všechny fotografie a texty mou tvorbou a vztahuje se na ně autorský zákon.
Zákaz kopírování. © J. Štěpničková

Novinky

Nový začátek ...

18. října 2014 v 13:20 | Jana Š
Ahoj.
Než se více rozepíši co chystám s tímto blogem, chci moc poděkovat všem stálým návštěvníkům a návštěvnicím a především všem připěvatelkám.
Nebýt vás, nejspíš by tento web už přibližně půl roku neexistoval, neboť blog.cz mi poslal email, že tento blog zruší, kvůli mé neaktivitě. Ale vzhledem k oblíbenosti u návštěvníků, zůstal funkční.

V poslední době jsem hodně přemýšlela o tom, co s tímto webem podniknout. Zda ho zcela zrušit, předat některé ze stálých přispěvatelek/komentátorek nebo ho zrušit s tím, že bych rubriku opustili nás převedla na můj druhý web Crazyafoto.blog.cz, který je věnovaný mému jorkšírovi Crazymu a akcím, kterých se účastníme.

Po dlouhém rozhodování jsem se nakonec rozhodla web nechat s malou změnou. Tou je, že se pokusím na každý den v roce přednastavit "profil" jednoho dostihového koně avšak pouze těch, jejichž fotografii mám vlastnoručně vyfocenou. Nebudou tu tedy jen fotky koní, kteří již běhají po nebeských pastavinách, ale všech A1/1, které jsem kdy při focení v Chuchli potkala.

Profil bude vždy obsahovat jméno koně, datum narození, případně úmrtí, a fotografii.
Klisny a hřebci, kteří jsou v chovu budou mít vprofilu uvedená hříbata - všechny, která se mi podaří dohledat, což je zvláště u hřebců poměrně obtížné.

Pokud o koni budu vědět něco bližšího, také to k němu napíši. Čímž na vás mám jednu prosbu. Pokud o koni, jehož porfil tu bude, budete vědět něco více - jestli je v důchodu, věnuje se parkuru, rekreaci ..., zda byste to mohli uvést do komentáře a já to doplním.

Někteří koně budou mít obvzlášť podrobný porfil s více fotografiemi - a to ti, kteří mě nějakým způsobem zaujali a mám je nejraději :-)

Heretic - můj nejoblíbenější plnokrevník, aktuálně působící jako plemeník v plemené knize anglického plnokrevníka, slovenského teplokrevníka a koní kinských. Se žlutými klisnami dává žlutá hříbata.
Jedno z jeho A1/1 hříbat - Ladislav - již běhá dostihy. Ze tří startů má zatím jedno třetí místo a příští neděli poběží po čtvrté.
Hereticův profil bude zveřejněn 23.10.2014 ve 22:31.
zabzikrajče.net

Změna

19. října 2012 v 12:50 | Jana Š
Ahoj.
Rozhodla jsem se poněkud změnit obsah těchto stránek.
Jelikož si sem stálý návštěvníci již zvykli chodit, nebudu je nikam stěhovat.
Ale na fotky jsem si vytvořila jiné stránky a tak zde zůstanou jen Padlí hrdinové z řad anglických plnokreníků.
Ale jelikož nechci, aby zde byli pouze smutné seznami těch, kteří nás opustili, ráda bych sem začala vkládat jejich fotografie.
Nemám ovšem fotky zdaleka všech koní a tak pokud máte fotografie, některého zde uvedného koně a byli byste ochotni mi je poskytnout )samozřejmě s uvedením jména autora) byla bych moc ráda.
Fotografie, ale MUSÍ být vaše.
Předem děkuji za případnou spolupráci.
Současně chci moc poděkovat čtenářkám (a potažmo hlavním přispěvatelkám) , které píši pod nicky: Efča; Markéta; P. a M., že mi pomáhají s doplňováním seznamů.
Ještě jednou díky

Omluva

5. května 2012 v 11:31 | Jana Š
Ahoj.
Omlouvám se, že jsem dlouho nic nepřidala.
30.04.2012 jsem si koupila jorkšíra a moc teď nestíhám. Ale slibuji, že to napravím.
Nashromáždili se mi fotky z agility, z dostihů, zoo a samozřejmě také fotky Crazyho, jak se můj hafík jmenuje.
Dnes jsem alespoň aktualizovalačlánek Opustili nás v roce 2012, v rubrice Opistili nás.
Chci moc poděkovat Efče a P., kteří mi píší, pokud něco zjistí.

Vítám Vás

21. ledna 2012 v 16:27 | Jana Š
Vítám Vás na mé webové stránce, kde bych Vám ráda představila svoji fotografickou tvorbu.
Najdete zde především fotografie zvířat, květin a krajin, neboť tato tématika je mi nejbližší.

Mé fotografie nejsou dokonalé a uvědomuji si to. Budu ráda, pokud k nim napíšete své postřehy, ale uchýlíte-li se ke kritice, byla bych ráda, kdyby byla slušná a kdyby jste mi zároveň poradily, jak ten nedostatek odstranit.
Přece jen, kritizovat umí každý, ale ať je ta kritika alespoň konstruktivní.

 
 

Reklama